Lázár Ervin rajzpályázat 2010. Díjazottjai
Alsó tagozat


I. Burzán Bianka 5 éves
„Igazgyöngy” AMI
1101  Berettyóújfalu, József Attila u. 11.


I. Máté Karina 9 éves
Kazinczy F. Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Mierova 45, Tornalja 98201 
E- mail: kfmtnyat@pobox.sk


II. Tóth Krisztina 4. oszt.
Mátray Gábor Ált. Isk.
2760 Nagykáta Jászberényi út 76.

II. Párdity Lídia 4. oszt.
Gyúró Szalas Ált.  Isk.
Szabadka, Szerbia Petőfi Sándor u. 19.
E- mail: soos.hedvig@gmail.com

II. Janku Flóra Bereniké 9 éves
Harmónia AMI, Kossuth iskolai telephely 
8200 Veszprém, Aradi vértanúk útja 2.
E-mail: harmoniaami@invitel.hu 

III. Karácsonyi Mátyás 7 éves
Ránki György AMI
2300 Ráckeve, Kossuth L. u. 16.

III. Perge Kimberli 8 éves
Szín-vonal AMI
8300 Tapolca, Stadion u. 16. tel.: 06- 87-510-43

Felső tagozat


I. Lehoczki Edina 12 éves
6200  Kiskőrös, Hrúz M. u. 2/1

II. Kovács Rebeka 12 éves
Petőfi Sándor Ált. Isk.
Omladinskih brigada 29-31
24414 Hajdújárás, Szerbia
E-mail: ester@tippnet.rs

II. Egervári Cintia Jennifer 12 éves
Békéscsabai Ev. Gimnázium,
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.

III. Holczer Sára 12 éves
Fodros Ált. Isk. Budapest
1038 Budapest, Temes u. 11 E/6

III. Juhász Tibor 14 éves
„Igazgyöngy” AMI
4100 Berettyóújfalu, József Attila u. 11. 

III. Habzda Fruzsina 11 éves
Liszt Ferenc, AMI Képző- és Iparművészeti Tagintézménye
6500 Baja, Deák Ferenc u. 8.

     Középiskola


I. Tóth Emese Éva 16 éves
Békéscsabai Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Kollégium és AMI
5600 Békéscsaba, Szeberényi tér 2.

II. Anderlik Imola 18 éves
BNI Vikár Béla AMI
7570 Barcs, Dózsa György u. 2.

II. Stumpf Diána 18 éves
Farkas Ferenc Művészeti iskola
3950 Sárospatak, Szent Erzsébet út 30
E-mail: diacu28@freemail.hu

III. Tompa Laura 16 éves
Farkas Ferenc Művészeti iskola
3950 Sárospatak, Szent Erzsébet út 30

 Külön díjak 


1. Darázs Norbert
 Ált. Isk. és Könyvtár Szigetszentmárton

2 . Pollák Rita
III. Béla Gimnázium, művészeti Szakközépiskola és AMI
8420 Zirc, Köztársaság u. 9.
E-mail: birisz@freemail.hu

3. Szigetközi Flóra
Művészeti Szakközépiskola Nyíregyháza

 4. Kalló Ildikó
Báthory István Elméleti Liceum Kolozsvár
E-mail: bathory_kvar@yahoo.com

5. Horváth Bettina
Békéscsabai Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Kollégium és AMI
5600 Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Tel. : 06 30 429 3319

6. Könyves Kálmán Általános iskola és AMI Tagintézménye
Kaffka Margit Ált. Isk. és AMI
3534 Miskolc,Hunfalvy Pál u. 1.
Tel. : 46 533 269

7. Művészeti Iskola Etyek
2091 Etyek, Kossuth Lajos u. 1.

A zsűri tagjai:

Balról jobbra haladva:

A fotógép mögött, Eisenmayer Jenő ötvös. (bal alsó sarok)

Oláh Erika tűzzománcos
www.tolnaart.hu/oláh

Stekly Zsuzsanna tűzzománcos
 www.tolnaart.hu/stekly

Péger József festő
 www.tolnaart.hu/péger

 Karika Erika rajztanár,

Oláh Dénes fafaragó, (félig háttal)


 

A 6. zsűritag a fotót készítő Eisenmayer Jenő ötvös Oláh Erika tűzzománcos Stekly Zsuzsanna tűzzománcos Péger József festő Karika Erika rajztanár Oláh Dénes fafaragó
     
A 6. zsűritag a fotót készítő Eisenmayer Jenő ötvös Oláh Erika tuzzománcos Stekly Zsuzsanna tűzzománcos Péger József festő Karika Erika rajztanár Oláh Dénes fafaragó A 6. zsűritag a fotót készítő Eisenmayer Jenő ötvös Oláh Erika tűzzománcos Stekly Zsuzsanna tűzzománcos Péger József festő Karika Erika rajztanár Oláh Dénes fafaragó